Het nieuwe kantoor van Dual Inventive

Brits zusterbedrijf Dual Inventive breidt uit in Doncaster

Het Britse zusterbedrijf van Dual Inventive verhuist binnenkort naar een nieuwe vestiging van ruim 1.800 vierkante meter. De verhuizing naar een groter pand maakt deel uit van een uitbreidingsplan van Dual Inventive Limited om in de komende 10 jaar 32 nieuwe banen te creëren. De nieuwe locatie bevindt zich op bedrijventerrein Kestrel Court in Doncaster, vlakbij Doncaster Sheffield Airport.

Dual Inventive is sinds 2010 actief in de Britse spoormarkt en wint sinds die tijd steeds meer terrein. “We hebben de Britse vestiging in het begin veel vanuit Nederland aangestuurd. Omdat we serieus aan het uitbreiden waren hebben we eind vorig jaar Josh Jackson aangesteld als directeur”, aldus directeur Lex van der Poel van Dual Inventive in Nederland.

Toekomstige groei

Josh Jackson werkt sinds 2015 bij de Britse onderneming, eerst als ingenieur, later als regiomanager en sinds kort dus als directeur. Dual Inventive heeft een groepsomzet van ruim tien miljoen. Volgens Van der Poel komt een substantieel deel daarvan uit Engeland.

Volgens Josh Jackson is de uitbreiding “essentieel voor toekomstige groei”. “De vraag naar onze producten en diensten is in het jaar 2020 scherp gestegen en ons team is gegroeid van twee naar acht medewerkers. De groei die we voorspellen zal betekenen dat we zullen uitbreiden tot in totaal veertig medewerkers.”

De nieuwe vestiging heeft een kantoorruimte en een groot magazijn. De kantoorruimte wordt de komende tijd verder uitgebreid met onder andere een indoor spoor, een fitnessruimte voor medewerkers, social spaces en een auditorium voor productlanceringen en trainingssessies.

Het nieuwe kantoor van Dual Inventive
De nieuwe vestiging van Dual Inventive Limited in Doncaster.


Lees ook:

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke van Gompel is journalist van SpoorPro en algemeen hoofdredacteur van ProMedia Group.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Brits zusterbedrijf Dual Inventive breidt uit in Doncaster | SpoorPro.nl
Het nieuwe kantoor van Dual Inventive

Brits zusterbedrijf Dual Inventive breidt uit in Doncaster

Het Britse zusterbedrijf van Dual Inventive verhuist binnenkort naar een nieuwe vestiging van ruim 1.800 vierkante meter. De verhuizing naar een groter pand maakt deel uit van een uitbreidingsplan van Dual Inventive Limited om in de komende 10 jaar 32 nieuwe banen te creëren. De nieuwe locatie bevindt zich op bedrijventerrein Kestrel Court in Doncaster, vlakbij Doncaster Sheffield Airport.

Dual Inventive is sinds 2010 actief in de Britse spoormarkt en wint sinds die tijd steeds meer terrein. “We hebben de Britse vestiging in het begin veel vanuit Nederland aangestuurd. Omdat we serieus aan het uitbreiden waren hebben we eind vorig jaar Josh Jackson aangesteld als directeur”, aldus directeur Lex van der Poel van Dual Inventive in Nederland.

Toekomstige groei

Josh Jackson werkt sinds 2015 bij de Britse onderneming, eerst als ingenieur, later als regiomanager en sinds kort dus als directeur. Dual Inventive heeft een groepsomzet van ruim tien miljoen. Volgens Van der Poel komt een substantieel deel daarvan uit Engeland.

Volgens Josh Jackson is de uitbreiding “essentieel voor toekomstige groei”. “De vraag naar onze producten en diensten is in het jaar 2020 scherp gestegen en ons team is gegroeid van twee naar acht medewerkers. De groei die we voorspellen zal betekenen dat we zullen uitbreiden tot in totaal veertig medewerkers.”

De nieuwe vestiging heeft een kantoorruimte en een groot magazijn. De kantoorruimte wordt de komende tijd verder uitgebreid met onder andere een indoor spoor, een fitnessruimte voor medewerkers, social spaces en een auditorium voor productlanceringen en trainingssessies.

Het nieuwe kantoor van Dual Inventive
De nieuwe vestiging van Dual Inventive Limited in Doncaster.


Lees ook:

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke van Gompel is journalist van SpoorPro en algemeen hoofdredacteur van ProMedia Group.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.