Cees van Altena, Pieter-Dirk Roeleveld, Rail Cargo

Rail Cargo ziet kansen ondanks wegvallen subsidie

Ondanks het wegvallen van de overheidssubsidie blijft het voorlichtingsbureau Rail Cargo information Netherlands voortbestaan. Dat zegt interim manager Cees van Altena van Rail Cargo.
 Het ministerie voor Infrastructuur en Milieu heeft besloten om de stichting met ingang van 1 januari 2013 geen subsidie meer te verlenen. Dit heeft ervoor gezorgd dat het budget beperkt is tot bijdragen van partners. Waar de stichting voortaan de financiering vandaan haalt, is nog niet bekend.

Over de toekomst van het voorlichtingsbureau op lange termijn kan Van Altena op dit moment nog niet veel zeggen. “Ons bestuur onderzoekt meerdere scenario’s waarin Rail Cargo op lange termijn kan voortbestaan. Daarbij wordt nagedacht of Rail Cargo deel kan uitmaken van het centrale goederenloket dat recent nog door de minister werd geopperd. Maar er zijn nog meer opties”, aldus Van Altena.

Wilt u dit artikel lezen?

Word nu SpoorPro Premium Abonnee en krijg onbeperkt toegang tot vakinformatie over de spoormarkt.

start abonnement

Overzicht alle abonnementen

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke van Gompel is journalist van SpoorPro en algemeen hoofdredacteur van ProMedia Group.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Rail Cargo ziet kansen ondanks wegvallen subsidie | SpoorPro.nl
Cees van Altena, Pieter-Dirk Roeleveld, Rail Cargo

Rail Cargo ziet kansen ondanks wegvallen subsidie

Ondanks het wegvallen van de overheidssubsidie blijft het voorlichtingsbureau Rail Cargo information Netherlands voortbestaan. Dat zegt interim manager Cees van Altena van Rail Cargo.
 Het ministerie voor Infrastructuur en Milieu heeft besloten om de stichting met ingang van 1 januari 2013 geen subsidie meer te verlenen. Dit heeft ervoor gezorgd dat het budget beperkt is tot bijdragen van partners. Waar de stichting voortaan de financiering vandaan haalt, is nog niet bekend.

Over de toekomst van het voorlichtingsbureau op lange termijn kan Van Altena op dit moment nog niet veel zeggen. “Ons bestuur onderzoekt meerdere scenario’s waarin Rail Cargo op lange termijn kan voortbestaan. Daarbij wordt nagedacht of Rail Cargo deel kan uitmaken van het centrale goederenloket dat recent nog door de minister werd geopperd. Maar er zijn nog meer opties”, aldus Van Altena.

Wilt u dit artikel lezen?

Word nu SpoorPro Premium Abonnee en krijg onbeperkt toegang tot vakinformatie over de spoormarkt. Ook krijgt u €100 korting op het SpoorPro Seminar ‘Elektrisch werken aan het spoor’.

start abonnement

Overzicht alle abonnementen

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke van Gompel is journalist van SpoorPro en algemeen hoofdredacteur van ProMedia Group.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.