SpoorPro.nl en Railforum 
starten samenwerking

Het online vakblad voor de railsector SpoorPro.nl is een samenwerking gestart met Railforum. Railforum is een kennisnetwerk in de brede railsector dat gespreksthema’s in de spoorsector bespreekbaar maakt. SpoorPro.nl zal onder meer de wekelijkse nieuwsbrief verzorgen naar de leden van Railforum. In deze nieuwsbrief staan alle actuele nieuws- en achtergrondverhalen over de railsector.

Uit een ledenenquête van Railforum bleek dat er behoefte is aan actuele nieuwsverhalen met betrekking tot de railsector. Railforum overwoog hiervoor ruimte te gaan maken op haar website. Omdat online vakblad SpoorPro.nl al in die behoefte voorziet en over een professioneel redactieteam beschikt, is besloten om de krachten te bundelen.

SpoorPro.nl is begin dit jaar gestart. Het richt zich op bedrijven die actief zijn in de spoorsector en met name op het gebied van railinfrastructuur, railonderhoud, onderhoud rollend materieel en het vervoer over het spoor.

Uitwisseling van kennis en ervaring

Railforum bestaat sinds 1992. Het is opgericht voor de uitwisseling van kennis en ervaring op het gebied van het spoor. Het uitgangspunt van Railforum is om het maatschappelijk en economisch rendement van spoorvervoer te vergroten. Railforum telt 94 leden en 30 partners waaronder bijna alle bedrijven, organisaties en overheden uit de brede railsector.

Directeur Corina de Jongh van Railforum: “Door deze samenwerking zijn onze leden en partners wekelijks op de hoogte van alle ontwikkelingen in onze sector.”

Sterke positie

SpoorPro.nl is een uitgave van ProMedia Group. ProMedia Group geeft een aantal vooraanstaande online vakbladen uit waaronder VerkeersPro.nl (Rijschoolbranche), TaxiPro.nl (Taxibranche), OVPro (branche voor regionaal Openbaar Vervoer) en TankPro.nl (Tankstationbranche).

Respectievelijke vakbladen hebben een zeer sterke positie in de desbetreffende branches. Directeur Joan Blaas: “Het is onze ambitie dat SpoorPro.nl de toonaangevende nieuwssite wordt van de spoorbranche.”

 

 

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke van Gompel is redacteur van SpoorPro en algemeen hoofdredacteur van ProMedia Group.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

SpoorPro.nl en Railforum starten samenwerking | SpoorPro.nl

SpoorPro.nl en Railforum 
starten samenwerking

Het online vakblad voor de railsector SpoorPro.nl is een samenwerking gestart met Railforum. Railforum is een kennisnetwerk in de brede railsector dat gespreksthema’s in de spoorsector bespreekbaar maakt. SpoorPro.nl zal onder meer de wekelijkse nieuwsbrief verzorgen naar de leden van Railforum. In deze nieuwsbrief staan alle actuele nieuws- en achtergrondverhalen over de railsector.

Uit een ledenenquête van Railforum bleek dat er behoefte is aan actuele nieuwsverhalen met betrekking tot de railsector. Railforum overwoog hiervoor ruimte te gaan maken op haar website. Omdat online vakblad SpoorPro.nl al in die behoefte voorziet en over een professioneel redactieteam beschikt, is besloten om de krachten te bundelen.

SpoorPro.nl is begin dit jaar gestart. Het richt zich op bedrijven die actief zijn in de spoorsector en met name op het gebied van railinfrastructuur, railonderhoud, onderhoud rollend materieel en het vervoer over het spoor.

Uitwisseling van kennis en ervaring

Railforum bestaat sinds 1992. Het is opgericht voor de uitwisseling van kennis en ervaring op het gebied van het spoor. Het uitgangspunt van Railforum is om het maatschappelijk en economisch rendement van spoorvervoer te vergroten. Railforum telt 94 leden en 30 partners waaronder bijna alle bedrijven, organisaties en overheden uit de brede railsector.

Directeur Corina de Jongh van Railforum: “Door deze samenwerking zijn onze leden en partners wekelijks op de hoogte van alle ontwikkelingen in onze sector.”

Sterke positie

SpoorPro.nl is een uitgave van ProMedia Group. ProMedia Group geeft een aantal vooraanstaande online vakbladen uit waaronder VerkeersPro.nl (Rijschoolbranche), TaxiPro.nl (Taxibranche), OVPro (branche voor regionaal Openbaar Vervoer) en TankPro.nl (Tankstationbranche).

Respectievelijke vakbladen hebben een zeer sterke positie in de desbetreffende branches. Directeur Joan Blaas: “Het is onze ambitie dat SpoorPro.nl de toonaangevende nieuwssite wordt van de spoorbranche.”

 

 

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke van Gompel is redacteur van SpoorPro en algemeen hoofdredacteur van ProMedia Group.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.