
DB Netz neemt ingenieursbureau Signon over
De Duitse spoorinfrabeheerder DB Netz AG heeft Signon overgenomen, een dochteronderneming van TÜV SÜD AG die gespecialiseerd is in advies- en ingenieursdiensten voor de spoorsector. Met deze overname haalt DB Netz 230 experts in huis en wil de spoorbeheerder de implementatie van digitale interlockings en ETCS baanapparatuur versnellen.
DB Netz werkte al langer samen met Signon voor het plannen en ondersteunen van een groot aantal projecten. De ingenieurs, softwareontwikkelaars, planners, student-stagiaires en verkoop- en administratiemedewerkers werken sinds april naadloos samen met DB Netz.
Zelfstandig
Signon blijft desondanks een zelfstandig bedrijf, maar nu wel als 100 procent dochteronderneming onder de paraplu van DB Netz AG. Signon Deutschland GmbH biedt sinds 1993 advies- en ingenieursdiensten in de internationale spoorsector. De focus van het bedrijf ligt op de planning van spoorwegsystemen en engineering op het gebied van besturings- en veiligheidstechniek. Het bedrijf heeft vestigingen in Berlijn, München, Hamburg en zijn hoofdvestiging in Dresden.
U las zojuist één van de gratis premium artikelen.
Wilt u onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af en
krijg onbeperkt toegang tot vakinformatie over de spoormarkt.
Bent u al abonnee?